Profi volejbalistka Zuzka: Videla som zmenu na páse, zmizlo mi akné a vyformovali sa mi nohy

1. Prečo si sa rozhodla pre detox?

Hlavne kvôli očiste tela. Keďže hrám profesionálne volejbal, mala som potrebu sa vyčistiť, aby sa mi zvýšil výkon, a aby som bola v čo najlepšej kondícií pred náročným koncom súťaže. Ďalším z dôvodov bolo tiež akné, s ktorým som mala posledné obdobie problém.

2. S akými očakávaniami si do toho šla?

Do detoxu som išla očakávaním, že mi pomôže prečistiť telo a tým sa aj zlepší môj výkon ako profi športovkyne.

3. Aký bol priebeh a aké si mala pocity?

Tak začiatok bol pre mňa trošku ťažký , pretože ako športovec som bola zvyknutá stále niečo jesť, bola to pre mňa zmena. Zrazu som mala len dané veci, ktoré som mohla konzumovať počas 9 dní. No prispôsobila som sa tomu veľmi dobre s odstupom času. Jedným z mojich problémov bolo aj to, že som nepila dostatok tektín. Tento detox ma to naučil. Počas detoxu som do tela musela dostať viac vody ako som bola doteraz zvyknutá. Ďalšie dni som už zvládala výborne 🙂 Najťažšie bolo pre mňa, keď pri mne jedol priateľ niečo úplne lahodné, čo by som si za iným okolností určite dala s ním! Vydržala som, pretože detox je vec, ktorá mi mala pomôcť. Pomohlo mi to tiež pri trénovaní, cítila som sa lepšie a ľahšie.

4. Čo si si počas detoxu uvedomila? 

Hlavne to, že pitný režim je naozaj dosť dôležitý, keďže dosť často vykonávam športovú činnosť mala by som piť o to viac tekutín ako človek, ktorý nie je profi športovec. Bola som dosť často unavená a vysilená a nevedela som nikdy prísť na dôvod, prečo je to tak. Až teraz som zistila, že veľa robí pitný režim. Necítila som sa vôbec unavená ani vysilená, môžem povedať že som sa cítila SKVELE. A jednou z vecí, ktoré som si uvedomila bolo aj to, že pokiaľ nepijem dostatok tekutín, moje telo sa nečistí dostatočne a to mi spôsobovalo akné. Akonáhle som zvýšila príjem vody, pridala kvalitné doplnky počas detoxu, moje telo sa kvalitne vyčistilo a moje akné pomaly mizlo.

5. Splnili sa ti očakávania? Ako si spokojná s výsledkami?

Očakávania sa mi splnili, som milo prekvapená ako mi to pomohlo, či už po športovej stránke alebo v bežnom fugovní. Taktiež som začala zdravšie jesť.

6. Konkrétne výsledky?

Tak videla som zmenu hneď na páse, taktiež sa mi vyformovali nohy. Čiže som sa opäť trošku priblížila k svojmu cieľu. Zmizlo mi akné, a taktiež jedným z najdôležitejších je aj to že som začala piť oveľa viac tekutín. Som s detoxom úplne spokojná a nebolo to posledný krát, kedy som na detox šla. Určite si detox #C9 budem dávať častejšie. 🙂

Ak chcete vedieť viac o detoxe kliknite SEM

Štítky:
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracoania osobných údajov